زیتونی یک شبکه اینترنتی خوشمزه است! اما چرا خوشمزه؟ خوب شبکه ها و مجله های اینترنتی زیادی در ایران مشغول به کار هستند ولی زیتونی با این هدف شروع به کار کرده که بتواند مطالب متنوعتر، جذابتر و غنی تری را برای شما خوانندگان گرامی فراهم بیاورد، پس در نتیجه مطالب ما همه دارای محدودیت ها و البته قواعد و قوانینی هستند که تا یک مطلب نتواند همه این قوانین را پوشش دهد منتشر نمیشود.

اما چرا یک شبکه اینترنتی؟ خوب خیلی سادس شبکه اینترنتی به جایی گفته میشود که شامل موضوعات  مختلف به همراه رسانه های تصویری و ویدئویی ، موتور جستجو ، سازمان معرفی خدمات، بانک مشاغل، بانکهای متنوع اطلاعاتی، مرجع قابل استناد اخبار و بسیاری از خدمات دیگر می باشد.

زیتونی الان تازه در ابتدای راه است، دو سرویس از مجموعه سرویس های این شبکه قبلا راه اندازی شده است یکی سرویس فروش آنلاین کارت شارژ تلفن همراه و دیگری سرویس موتورجستجو کتاب در وب سایت بوکجو و الان نیز خود زیتونی افتتاح و آماده ارائه خدمات می باشد!

شبکه زیتونی به صورت کامل تحت قوانین و مقررات  جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و هیچگونه گرایش سیاسی ندارد.

در شبکه زیتونی گاها ممکن است با لحن بسیار صریحی برخی از مطالب به خصوص در حوزه سلامت و سبک زندگی و خانواده بیان شود که این صراحت برای درک هر چه بیشتر مطلب و موضوع بسیار حیاتی است،پس چنانچه با اینگونه مطالب مشکلی دارید می توانید این مطالب را نخوانید.

در شبکه زیتونی بیان دیدگاه ها آزاد بوده ولی لطفا مراعات دیگر خوانندگان و به خصوص ادب را بفرمایید تا ما مجبور به بلاک کردن شما و یا حذف نظر شما نباشیم.

این صفحه در زمان های نا مشخص به روز خواهد شد پس بد نیست هر از چند گاهی برای اطلاع از سیاست های کاری این شبکه و یا تغییرات محتوایی و یا هر گونه مطلب خاص دیگری سری به این صفحه بزنید.

از اینکه خواننده زیتونی هستید کمال تشکر را داریم

زیتونی-یک شبکه خوشمزه!