gtext

GTEXT : ارسال SMS از جی میل ، با استفاده از شماره تلفن گوشی اندرویدی تان

برای اکثر افرادی که بیشتر وقت خود را در طی روز با کامپیوتر رومیزی یا تبلت خود می‌گذرانند، وجود راهی که به آن‌ها امکان سوئیچ سریع و بدون زحمت به تلفن‌های هوشمندشان برای فرستادن SMS یا MMS را بدهد خیلی مفید خواهد بود. خوشبختانه راه‌حل‌های بسیاری وجود دارد که از طریق آن‌ها می‌توانید SMS هایتان را مستقیماً از کامپیوتر رومیزی خود ارسال و دریافت کنید. یکی از این راه‌حل‌ها استفاده از MightyText است.

MightyText یکی از اپلیکیشن های معروف اندروید است که امکان ارسال MMS و SMS را از طریق کامپیوتر رومیزی یا تبلت و با استفاده از شماره کنونی گوشی اندرویدی تان را برای شما فراهم می‌کند.

هم‌اکنون این نرم‌افزار افزونه گوگل کروم خود با نام GTEXT را در اختیار کاربران خود قرار داده است که به وسیله آن کاربران می‌توانند پیام‌های خود را از طریق اکانت GMAIL خود و با استفاده از شماره تلفن کنونی‌شان ارسال کنند. برای استفاده تنها باید نرم‌افزار MightyText را بر روی ابزار اندرویدی تان نصب کنید و سپس افزونه GTEXT را بر روی مرورگر گوگل کروم خود نصب کنید. اگر مراحل نصب را به درستی طی کرده باشید، زمانی که وارد اکانت جی میل خود می‌شوید دکمه‌ای با عنوان ” Compose SMS ” را درست در زیر دکمه ” Compose ” خواهید دید.

برای فرستادن پیام‌های متنی خود تنها باید بر روی دکمه ” Compose SMS ” کلیک کنید و پیامتان را دقیقاً مانند پیام‌های قسمت چت اکانت جی میلتان تایپ کنید. (مطابق تصویر زیر)

gtext

استفاده از این ابزار رایگان است، تمام پیام‌هایتان نیز به صورت خودکار با گوشی اندرویدی شما sync یا همگام‌سازی خواهد شد. بسته به نوع استفاده‌تان این احتمال وجود دارد که کاربرد این ابزار هزینه‌هایی برای شما در پی داشته باشد.

ویژگی‌ها

ارسال و دریافت پیام از طریق جی میل.
افزونه برای مرورگر Google Chrome.
استفاده از شماره تلفن اندرویدی کنونی شما.
پیام‌ها به صورت خودکار با صندوق پیام‌ها (Inbox) تلفن اندرویدی شما همگام‌سازی (sync) خواهد شد.
زمانی که پیامی که به گوشی‌تان ارسال شود خیلی سریع بر روی کامپیوتر یا تبلت خود از آن مطلع می‌شوید.
زمان لازم برای فعال شدن کم‌تر از ۶۰ ثانیه است.
نیاز به نصب برنامه MightyText بر روی ابزار اندرویدی شما.
۱۰۰% رایگان.

برای فردا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *