باکس آفیس

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

نمایش فیلم‌های جدید در سینماها با فروش نسبتا خوبی ادامه دارد.

فیلم «مستانه» به کارگردانی حسین فرحبخش پس از دو روز از آغاز اکران و بدون تیزر تبلیغاتی حدود ۲۵ میلیون تومان در تهران فروخت.

«مستانه» فرحبخش ۲۵ میلیون

عبدالله علیخانی،‌ تهیه‌کننده و پخش‌کننده این فیلم گفت: روز چهارشنبه‌ (۲۸ آبان‌ماه) «مستانه» ۸٫۵ میلیون تومان و روز پنج‌شنبه (۲۹ آبان‌ماه) ۱۵٫۵ میلیون تومان فروش داشت.

وی با ابراز رضایت از فروش ابتدایی «مستانه» افزود: تیزرهای تبلیغاتی این فیلم را به صداوسیما داده‌ایم و منتظریم پاسخ نهایی را برای نمایش تیزرها بدهند.

فروش بیش از ۸۰۰ میلیونی فیلم شهاب حسینی

فروش اولین فیلم شهاب حسینی هم که بدون سرگروه اکران می‌شود، هم‌چنان رو به افزایش است.

حبیب اسماعیلی،‌ پخش‌کننده فیلم «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی شهاب حسینی درباره آخرین آمار فروش این فیلم گفت: «ساکن طبقه وسط» تاکنون در تهران ۶۵۰ میلیون تومان فروش داشته و میزان فروش کلی در کشور به ۸۲۰ میلیون تومان رسیده است.

وی یادآور شد: نمایش این فیلم در شهرستان‌ها دیرتر آغاز شده و هم‌چنان اکران فیلم با ۳۴ سالنی که در اختیار دارد ادامه خواهد داشت.

«میهمان داریم»،‌۷۱ میلیون در تهران

فیلم «میهمان داریم» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور پس از ۹ روز نمایش در تهران بیش از ۷۰ میلیون تومان فروخت.

غلامرضا فرجی،‌ مدیر پخش حوزه هنری گفت: «میهمان داریم» در دو روز چهارشنبه و پنج‌شنبه (۲۸ و ۲۹ آبان‌ماه) ۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در تهران فروش داشت و جمع کلی فروش آن به ۷۱ میلیون و ۵۰۰هزار تومان رسید.

او افزود: همچنین این فیلم در شهرستان‌ها ۶۵ میلیون تومان فروش داشته است.

«شیار ۱۴۳» به نیم‌میلیارد تومان نزدیک شد

دفتر پخش فیلمیران با اعلام اولین آمار فروش فیلم «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند»،‌ همچنین از ۳۰۰ میلیونی شدن «شیار۱۴۳» در تهران خبر داد.

امیر قطبی،‌ از دفتر پخش فیلمیران بیان کرد: فیلم «شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار پس از ۹ روز اکران در تهران تا شب گذشته (۲۹ آبان‌ماه) ۳۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

وی اضافه کرد: این فیلم در شهرستان‌ها هم ۱۵۰ میلیون تومان فروخته و مجموع فروش آن تاکنون ۴۵۰ میلیون شده است.

۴۰ میلیونی شدن «آنچه مردان درباره زنان نمیدانند»

قطبی درباره فیلم «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» به کارگردانی قربان محمدپور هم گفت: این فیلم پس از دو روز نمایش در تهران ۴۱ میلیون فروخته است و نمایش آن در شهرستان‌ها از ابتدای هفته جدید آغاز می‌شود.

فیلم «شهر موش‌ها ۲» به کارگردانی مرضیه برومند نیز که پخش آن برعهده فیلمیران است،‌ اخیرا پس از فروش ۱۱ میلیاردی با سینمای سرگروهش خداحافظی کرد و با این حال نمایش آن هم‌چنان در حدود ۹ سینمای تهران و ۱۶ سینمای شهرستان ادامه دارد.

«آتش‌بس ۲» چهار میلیاردی می‌شود

براساس این گزارش،‌ فیلم «آتش‌بس ۲» به کارگردانی تهمینه میلانی در آستانه فروش چهارمیلیاردی قرار گرفته است.

مختاری از دفتر پخش «هدایت فیلم» درابن باره گفت: فروش این فیلم در تهران ۲ میلیارد و ۵۱۲ میلیون تومان و در شهرستان‌ها یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

وی هم‌چنین گفت: در حال حاضر این فیلم ۱۳ سالن را در تهران در اختیار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *