مجله اینترنتی زیتونی

مجله اینترنتی زیتونی به عنوان یک شبکه رایگان برای تمامی فارسی زبان‌ها بیش از ۳ سال است که راه اندازی شده و در این مدت با استقبال چشمگیر مخاطبین روبرو و در زمره سایتهای پربازدید و محبوب با بازدهی بالا ایران قرار گرفته است. مجله زیتونی ماهانه بیش از ۱ میلیون بازدید کننده دارد که این حجم عظیم کاربر می تواند جایگاه مناسبی را برای برندینگ و فروش شما فراهم کند.

تبلیغات در زیتونی در دو مدل بنر و رپورتاژ آگهی قرار می گیرند، در مدل بنر، تبلیغ شما به صورت یک ماه ثابت در جایگاه انتخابی نمایش داده شده و در حالت رپورتاژ، آگهی شما یک روز به عنوان مطلب اصلی دسته مورد نظر قرار گرفته و پس از آن مادام العمر در سایت باقی می ماند.

 

تعرفه تبلیغات بنری در مجله زیتونی

تعرفه تبلیغات بنری در زیتونی

موقعیت های نمایش تبلیغات بنری در مجله زیتونی

*موقعیت های AوH در تمامی صفحات(صفحه اول، صفحه مطالب و…) نمایش داده می شوند.

**موقعیت های P1وP2وP3وP4 فقط در صفحه مطالب نمایش داده می شوند.(بیشترین میزان بازدید و اثر گذاری را صفحات مطالب در زیتونی دارد)

رپورتاژ آگهی در مجله زیتونی

تعرفه هر رپورتاژ آگهی در مجله زیتونی ۲۲۰ هزار تومان برای یکبار انتشار می باشد، همچنین شما میتوانید بسته یک که سه بار انتشار در ماه را شامل می شود با تعرفه ۶۰۰ هزار تومان یا بسته دو که ۳ بار انتشار در سه ماه را شامل می شود با  تعرفه ۵۰۰ هزار تومان را انتخاب کنید.

 

جهت اطلاعات بیشتر و رزرو آگهی با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۳۸۲۲۵۷۵۹ و  ۰۲۱۲۸۴۲۸۴۸۱